Biuro Ekspertyz Sądowych jakość opinii

  • przygotowywana w zespołach
  • wydawana przez biegłego specjalistę z wieloletnim doświadczeniem
  • przy wykorzystywaniu wysokiej klasy zaplecza technologicznego

Dzień Pluszowego Misia

Nikt z nas nie może samodzielnie zmienić całego świata. Nie znaczy to jednak, że nie mamy na niego żadnego wpływu. Wręcz przeciwnie. Nawet niewielkie gesty mają moc dokonywania ogromnych zmian w najbliższym otoczeniu. Z racji zadań wykonywanych przez nas na co dzień, misją Biura Ekspertyz Sądowych jest pośrednio zmienianie świata na lepszy. Nie chcemy jednak ograniczać się do rutynowych działań. Chętnie uczestniczymy w inicjatywach organizowanych przez innych, mających w tym zakresie dużo większe doświadczenie.

Dzień Pluszowego Misia

W listopadzie tego roku nawiązaliśmy współpracę z Fundacją Mam Marzenie, której celem jest spełnianie marzeń dzieci w wieku od 3 do 18 lat, cierpiących na choroby zagrażające życiu. Przez swoją działalność Fundacja dostarcza chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, pozwalających choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wnoszących w ich życie radość oraz siłę do walki z chorobą. Biorąc pod uwagę, że los małych pacjentów nie jest nam obojętny, zdecydowaliśmy się na aktywny udział w tej pięknej akcji, aby wywołać odrobinę uśmiechu na twarzach dzieci. W tym przypadku grupą docelową byli mali pacjenci Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego im. Prof. Antoniego Gębali w Lublinie.

Dzień Pluszowego Misia

W akcji wzięli udział wszyscy pracownicy naszego Biura. Udział był całkowicie dobrowolny, a odzew przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Pokój Działu Marketingu w szybkim tempie zapełnił się zabawkami, grami i artykułami szkolnymi, które z radością przekazaliśmy Fundacji. Mottem dla podobnych inicjatyw często jest myśl: „Branie wypełnia dłonie, dawanie wypełnia serce”. Podpisujemy się pod nim obydwiema rękami! Wszystkim pracownikom Biura Ekspertyz Sądowych dziękujemy za otwarte serca.

Dzień Pluszowego Misia