Biuro Ekspertyz Sądowych

oferta pracy - SPECJALISTA DS. FONOSKOPII - logopeda, filolog (23 lutego 2018)

Praca dla osoby z ponadprzeciętnym słuchem – potrafiącej w otrzymanym materiale audio usłyszeć to co nie jest oczywiste i czego inni nie usłyszeli. Szukamy osoby ze słuchem fonematycznym z wykształceniem kierunkowym po logopedii z audiologią lub filologii polskiej.
Dodatkowo spostrzegawczej, uważnej, entuzjastycznej i chcącej się rozwijać.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego, preferowane kierunki to logopedia z audiologią lub filologia polska,
  • bardzo dobre umiejętności wielopłaszczyznowej analizy komunikatu językowego,
  • dobry słuch  oraz umiejętność rozumienia mowy w złych warunkach ( szum, hałas),
  • mile widziana podstawowa wiedza z zakresu obróbki dźwięku oraz  umiejętność obsługi dedykowanych do tego programów,
  • umiejętność analitycznego myślenia, entuzjazm, zdolność do pracy pod presją czasu,
  • duża samodzielność połączona z umiejętnością współpracy w zespole.

Podstawowe zadania na stanowisku:

  • spisywanie treści rozmów z materiałów dowodowych,
  • pobieranie głosowego materiału porównawczego do dalszych badań,
  • ocena autentyczności nagrania,
  • obróbka cyfrowa materiału dźwiękowego,
  • badania lingwistyczne mowy.

Oferujemy:

  • gruntowne przeszkolenie z zakresu fonoskopii pod okiem doświadczonych specjalistów,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • bardzo dobra atmosfera pracy oraz indywidualne podejście do pracownika,
  • możliwość rozwoju poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz  konferencjach naukowych,
  • stabilność zatrudnienia - szukamy kandydatów zdecydowanych na długoterminową współpracę.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 570- 741-459
(poniedziałek – piątek  7:30 – 15:30).
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres rekrutacja@ekspertyzy.net.pl . W tytule maila prosimy umieścić numer referencyjny (BES/FON/1/2018). Dokumenty należy składać do 9 marca 2018 r.

oferta współpracy - dla lekarzy różnych specjalności

Poszukujemy lekarzy (czynnych zawodowo oraz emerytowanych) chętnych do współpracy w zespołach lekarskich wydających opinie z szeroko rozumianego zakresu medycyny sądowej.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod numer telefonu: 81 532-73-20

lub o przesłanie CV na adres rekrutacja@ekspertyzy.net.pl. W temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: BES/OM.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm."