Biuro Ekspertyz Sądowych w Lublinie Jakość

  • Opinie przygotowujemy zespołowo
  • Posiadamy nowoczesne profesjonalnie wyposażone laboratoria
  • Opinię wydają biegli i specjaliści z wieloletnim doświadczeniem

PRACOWNIK WYDZIAŁU OPINII MEDYCZNYCH

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe (preferowane doświadczenie w służbie zdrowia);
  • biegła obsługa pakietu MS Office;
  • entuzjazm i energia w działaniu;
  • zdolność do pracy pod presją czasu, wielozadaniowość oraz bardzo dobra organizacja pracy;
  • komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • duża samodzielność połączona z umiejętnością współpracy w zespole;
  • gotowość do pracy w terenie;
  • czynne prawo jazdy kategorii B.

Opis stanowiska:

  • wstępna analiza wpływającej do Biura dokumentacji medycznej;
  • utrzymywanie kontaktów z biegłymi z zakresu medycyny sądowej oraz pozyskiwanie nowych;
  • nadzór nad edytorską poprawnością wydawanych opinii;
  • tworzenie pism oraz dokumentów związanych z procesem opiniowania;
  • prowadzenie korespondencji z organami procesowymi;
  • nadzór nad obiegiem dokumentów w Wydziale Opinii Medycznych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • pracę od poniedziałku do piątku, w systemie jednozmianowym;
  • wprowadzenie do firmy i gruntowne przeszkolenie pod nadzorem doświadczonych pracowników;
  • zróżnicowane  wyzwania w trakcie pracy;
  • stabilność zatrudnienia - szukamy wyłącznie kandydatów zdecydowanych na długoterminową współpracę;
  • bardzo dobrą atmosferę pracy.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 570 741 459. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres rekrutacja@ekspertyzy.net.pl

W tytule maila proszę umieścić nazwę stanowiska

Na oferty czekamy do dnia 31.05.2019

Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, która dostępna jest pod adresem: https://www.ekspertyzy.net.pl/zasady-przetwarzania-danych-osobowych.html.

Prosimy  o umieszczenie w aplikacji poniższych klauzul:

Klauzula zgody na aktualną rekrutację: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Biuro Ekspertyz Sądowych Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie przy ul. Budowlanej 26. lub

Klauzula zgody na przyszłe rekrutacje: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro Ekspertyz Sądowych Sp. z o.o. zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

oferta współpracy - dla lekarzy różnych specjalności

Poszukujemy lekarzy (czynnych zawodowo oraz emerytowanych) chętnych do współpracy w zespołach lekarskich wydających opinie z szeroko rozumianego zakresu medycyny sądowej.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod numer telefonu: 81 532-73-20 lub o przesłanie CV na adres rekrutacja@ekspertyzy.net.pl. W temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: BES/OM.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm."