Biuro Ekspertyz Sądowych

REKRUTACJA - SPECJALISTA DS. FONOSKOPII

Nr Ref.: BES/Fon/1/2019

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o kierunku logopedia z audiologią lub filologia polska,
  • bardzo dobre umiejętności wielopłaszczyznowej analizy komunikatu językowego,
  • ponadprzeciętny słuch oraz umiejętności rozumienia mowy w złych warunkach ( szum, hałas),
  • podstawowa wiedza z zakresu akustyki oraz dźwięku cyfrowego,
  • umiejętność analitycznego myślenia, entuzjazm, zdolność do pracy pod presją czasu,
  • duża samodzielność połączona z umiejętnością współpracy w zespole,
  • mile widziana będzie wiedza z zakresu obróbki dźwięku oraz umiejętność obsługi dedykowanych do tego programów.

Podstawowe zadania na stanowisku:

  • spisywanie treści rozmów z materiałów dowodowych,
  • pobieranie głosowego materiału porównawczego do dalszych badań,
  • identyfikacja mówców na podstawie analizy mowy,
  • badanie i ocena autentyczności nagrań dźwiękowych,
  • obróbka cyfrowa materiału dźwiękowego,
  • badania lingwistyczne mowy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pracę od poniedziałku do piątku, w systemie jednozmianowym,
  • wprowadzenie do firmy i gruntowne przeszkolenie z zakresu fonoskopii pod nadzorem specjalistów,
  • zróżnicowane wyzwania w trakcie pracy,
  • możliwość rozwoju poprzez uczestnictwo w konferencjach naukowych oraz wymianę doświadczeń,
  • możliwość uzyskania statusu biegłego sądowego,
  • stabilność zatrudnienia - szukamy wyłącznie kandydatów zdecydowanych na długoterminową współpracę,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy oraz dobrą kawę bez limitów.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 570 741 459.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w wersji elektronicznej korzystając z linka : https://www.praca.pl/specjalista-ds-fonoskopii_2296450.html#5bb2a6c1ef8d7f35a5f01de68299e301 lub bezpośrednio na adres rekrutacja@ekspertyzy.net.pl

Na zgłoszenia czekamy do dnia 28.02.2019 r.

Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, która dostępna jest pod adresem:

oferta współpracy - dla lekarzy różnych specjalności

Poszukujemy lekarzy (czynnych zawodowo oraz emerytowanych) chętnych do współpracy w zespołach lekarskich wydających opinie z szeroko rozumianego zakresu medycyny sądowej.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod numer telefonu: 81 532-73-20

lub o przesłanie CV na adres rekrutacja@ekspertyzy.net.pl. W temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: BES/OM.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm."